piątek, 22 sierpnia 2014

Jeśli miałabym dla Ciebie zmienić kolor skóry..
 zrobiłabym to,gdyby tylko było możliwe.. Gdybym miała dla Ciebie odciąć sobie nogi. zrobiłabym to.. Oddała Ci nerkę,czy szpik.. Gdybym miała zrobić coś dla Ciebie..
zrobiłabym wszystko..
 i zaprawdę piękna byłaby to miłość,o ile wiedziałabym co Ty zrobiłbyś dla mnie,skoro nawet Cię nie ma.





If I had to change the color of my skin ..  I would do it, if only it was possible .. 
If I had to for you to cut off my legs. I would do it .. 
I'll gave you a kidney, or bone .. If I had to do something for you .. I would do anything ..  and indeed it would be a beautiful love, if I'd know what you'd do for me, 

even when you're gone.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz