zrobiłabym to,gdyby tylko było możliwe.. Gdybym miała dla Ciebie odciąć sobie nogi. zrobiłabym to.. Oddała Ci nerkę,czy szpik.. Gdybym miała zrobić coś dla Ciebie..
zrobiłabym wszystko..
i zaprawdę piękna byłaby to miłość,o ile wiedziałabym co Ty zrobiłbyś dla mnie,skoro nawet Cię nie ma.
If I had to change the color of my skin .. I would do it, if only it was possible ..
If I had to for you to cut off my legs. I would do it ..
I'll gave you a kidney, or bone .. If I had to do something for you .. I would do anything .. and indeed it would be a beautiful love, if I'd know what you'd do for me,
even when you're gone.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz