czwartek, 4 września 2014

Każdy dzień jest nową szansą !
Nie zmarnuj jej :) by stać się lepszym -dla siebie. dla innych. dla świata :)
Masz w sobie moc, którą możesz odkryć tylko Ty sam. Dostrzesz w sobie siłę :)

I zacznij żyć-tak jak zawsze chciałeś :)

#moc #siła #zmiany #życie



Everyday is another chance ! :)

Don't fuck it :) to'll be better-for yourself, for another people, for world :)

You have fantastic power inside you :), only you can find it :) 

And live! -life that's always you want live :)

#power #change #chance  #life 

1 komentarz:

  1. Bardzo mądre słowa , szkoda że czasami ciężko stać sie lepszym
    Chcę Cię zaprosić na rozdanie czekające na moim blogu, sama wybierasz kosmetyczną nagrodę . Wystarczy że zaobserwujesz blog i gotowe :)Zachęcam do wzięcia udziału

    http://aaangelllaaa.blogspot.com/2014/12/r-o-z-d-n-i-e-2-tak-jak-obiecaam-przy.html

    OdpowiedzUsuń